Redesign web stránok

Pokiaľ máte zastaralé webové stránky a nie ste s nimi spokojní, potom redesign webových stránok je ten správny smer. Redesign webových stránok možno odporučiť i v prípade, keď sú terajšie stránky dlhodobo v nezmenené podobe. Umožní to zviditeľnenie Vaše prezentácie. Spojením rozboru terajších stránok a vašich nových požiadavkou a prianí sa dohodneme na vhodnom riešení.

Dôvody pre rekonštrukciu a redesign webu

Technológie rýchle napredujú a úspešný web treba udržiavať stále v “dobrej kondícií”. Preto by sa mal čas od času previesť redesign stránok, čiže ich modernizácia, či úplná rekonštrukcia. Dôvodov pre redesign môže byt niekoľko.
Dobrým príkladom môže byť zmena loga spoločnosti – táto zmena by sa mala premietnuť aj do webu. Iným dôvodom často býva rozšírenie služieb a produktov. Web sa skrátka nedá neustále rozširovať a preto prichádza na radu redesign alebo kompletná rekonštrukcia celého webu.

Redesign sa netýka len vzhľadu

Redesign se nemusí tykať len vzhľadu www stránok. Sú i ďalšie dôležité prvky, ktoré by na www stránkach nemali chýbať. Pozrieme sa na niektoré z nich.

Tvorba www stránok

Webové stránky môžete vedieť skvele spravovať, ale okrem obsahu je práve design webu ten, čo zákazníka osloví ako prvý.

Redesign www stránok

Myslíte si, že vaše www stránky sú zastaralé a neplnia Vaše očakávania? Design by sa mal čas od času zmeniť. Stránky je potreba modernizovať.

Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Optimalizácia webových stránok pre internetové vyhľadávače je postupom času stále ...