Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Kvalitný web je len začiatok

Ešte nedávno vám k dobrému umiestneniu vo vyhľadávačoch a ku slušnej návštevnosti stačil len kvalitne spracovaný web. Dnes je situácia odlišná. Ani kvalitný web sa bez dodatočnej propagácie a podpory nezaobíde. Aj tak vám, ale môže ušetriť nemalé prostriedky. Preto tvoríme stránky validné, s moderným kódom a s dobre navrhnutou architektúrou informácii.

Keď je práca na webe hotová, prichádzajú na rad jednotlivé nástroje internetového marketingu. Naplánovať a realizovať pre vás môžeme:

Ani sebe lepší web sa v dnešnej dobe nezaobíde bez propagácie. Ak Vám má zarobiť alebo naopak ušetriť peniaze, musíte na neho priviesť dostatočné množstvo návštevníkov a tých potom premeniť v zákazníkov. Navrhneme pre Vás riešenie, ktoré efektívne zhodnotí vaše investície do webu.

Ešte nedávno vám k dobrému umiestneniu vo vyhľadávačoch a ku slušnej návštevnosti stačil len kvalitne spracovaný web. Dnes je situácia odlišná. Ani kvalitní web sa bez dodatočnej propagácie a podpory neobíde. I tak vám ale môže ušetriť nemalé prostriedky. Preto tvoríme stránky validné, s moderným kódom a s dobre navrhnutou architektúrou informácií.

Tvorba web stránok

Webové stránky môžete vedieť skvele spravovať, ale okrem obsahu je práve design webu ten, čo zákazníka osloví ako prvý.

Redesign web stránok

Myslíte si, že vaše www stránky sú zastaralé a neplnia Vaše očakávania? Design by sa mal čas od času zmeniť. Stránky je potreba modernizovať.

Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Optimalizácia webových stránok pre internetové vyhľadávače je postupom času stále ...