Správa a údržba www stránok

Možno sa práve spokojne pozeráte na svoj nový web a hovoríte si, že tvrdá práca je konečne za vami. Nie je. Práve stojíte na štartovnej čiare závodu s názvom „Správa a rozvoj webu“. Čaká vás neustála aktualizácia, vylepšovanie a inovácie Vašej internetovej prezentácie. Pokiaľ nechcete ostať pozadu za konkurenciou, využite naše služby. Pomôžeme vám udržať váš web vo skvelej kondícii.

Celosvetová internetová sieť sa postupom času stáva stále dôležitejším prostriedkom k získavaniu nových zákazníkov. K tomuto účelu slúži kvalitní webdesign internetovej prezentácie firmy, ktorá splňuje štandardy jak po stránke technické, tak po stránke vizuálnej.

Ak vás www stránky majú skutočne reprezentovať a pomáhať pri získavaní zákazníkov, je potrebné čas od času previesť nutné aktualizácie.
Udržujte informácie na webových stránkach stále čerstvé. Jedine tak si získate dôveru návštevníkov, ktorí vás potom oslovia.

Prečo aktualizovať www stránky

Prečo je aktualizácia webovej stránky dôležitá? Zastaralý a neaktuálny obsah na www stránkach nebudí u návštevníkov akurát ten najlepší dojem. Odstrašujúcim príkladom môže byť „vianočná zľava”, ktorá je na webových stránkach ešte v lete. K takým stránkam nemajú návštevníci dôveru.

Tvorba www stránok

Webové stránky môžete vedieť skvele spravovať, ale okrem obsahu je práve design webu ten, čo zákazníka osloví ako prvý.

Redesign www stránok

Myslíte si, že vaše www stránky sú zastaralé a neplnia Vaše očakávania? Design by sa mal čas od času zmeniť. Stránky je potreba modernizovať.

Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Optimalizácia webových stránok pre internetové vyhľadávače je postupom času stále ...