Tvorba www stránok

Profesionálne vypracované internetové stránky sú dnes najdôležitejším zdrojom informácií a neodmysliteľnou súčasťou propagácie každej firmy, udalosti či osobnosti. Opticky príťažlivú grafiku vytvoríme podľa Vašich predstáv, ktorá po doplnení náležitým, ale dôležitým a kvalitným obsahom vyplní internetové stránky, stránky budú informovať vašich stálych a pútať potenciálnych zákazníkov,

Pri tvorbe www prezentácie zladíme vaše predstavy grafické, cenové i obsahové, aby sme dostali čitateľsky zaujímavý a pútavý celok, stránky, ktoré návštevníka pri prvej návšteve upútajú a potom budú stále aktuálne informovať a na ktoré sa návštevníci radi vrátia. Atraktívny design a prehľadná navigácia sú jednými z rozhodujúcich faktorov úspechu každej webovej stránky. Platí, že ak nepresvedčíte návštevníka ihneď, druhú šancu už nedostanete.

Prístupnosť našich stránok zabezpečuje dodržiavanie medzinárodných štandardov a kvalitný XHTML kód doplnený CSS, čo je zárukou kvality pri tvorbe internetových stránok či web aplikácií. Informácie na vašich www stránkach budú ľahko nájdené internetovými vyhľadávačmi ( napr. GOOGLE ).

Tvorba www stránok

Webové stránky môžete vedieť skvele spravovať, ale okrem obsahu je práve design webu ten, čo zákazníka osloví ako prvý.

Redesign www stránok

Myslíte si, že vaše www stránky sú zastaralé a neplnia Vaše očakávania? Design by sa mal čas od času zmeniť. Stránky je potreba modernizovať.

Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

Optimalizácia webových stránok pre internetové vyhľadávače je postupom času stále ...